Młodszy Specjalista SEO

SZUKAMY KOMPANA, KTÓRY:

  • posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem kierunków technicznych
  • zna się na tematach związanych z pozycjonowaniem i optymalizacją SEO
  • posiada podstawową znajomość HTML/CSS
  • wie, o co chodzi w narzędziach Google: Analytics oraz Search Console
  • zdolności analityczne ma na wysokim poziomie
  • jest pozytywnie nastawiony do życia i zaangażowany w wykonywaną pracę :).

Dodatkowy plus za:

  • umiejętność rozmowy z klientami
  • doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych
  • znajomość narzędzi SEO, takich jak: Senuto, Screaming Frog, Majestic czy Clusteric Search Auditor
  • znajomość popularnych systemów CMS oraz skryptów e-commerce.

TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI TO:

  • samodzielne prowadzenie i kontrolowanie projektów SEO z sektora MŚP
  • przygotowywanie audytów SEO, raportów, analiz dla klientów oraz działu sprzedaży
  • poszukiwanie nowych rozwiązań, trendów oraz narzędzi SEO.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stałe godziny pracy oraz brak pracy po godzinach
  • biuro blisko stacji metra Służew (5 minut piechotką)
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • kartę MultiSport.

MIEJSCE TWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY:
Oddział firmy w Warszawie

WYNAGRODZENIE:  3000-5000 zł brutto

PRZEŚLIJ SWOJE CV NA:   Opens window for sending emailrekrutacja@kompan.pl

(w tytule wiadomości wpisz: Młodszy Specjalista SEO - Imię Nazwisko)